Batman Diyarbakır Tren seferlerine yoğun ilgi

Batman ile Diyarbakır arasında sefer yapan 2 tren halkın talebini karşılamakta zorlanıyor. Vatandaşlar tren sefer sayılarının artırılmasını talep ediyor.

Günde ortalama 500 yolcunun sefer yaptığı Batman Gar’ında ucuz yolculuğun herkesimin ilgisini çektiğini belirten vatandaşlar “Sivil yolcuların 4.5 TL, öğrencilerin ise 3.5 TL' den seyahat imkanını bulduğu tren yolculuğuna özellikle yaz mevsiminde talep daha da artıyor. Diyarbakır - Batman güzergahındaki yolcu tren seferlerinin artırılmasını istiyoruz.” dedi.

Batman Diyarbakır tren saatleri şöyle;
 

Batman Diyarbakır Tren Saatleri
Batman 05:04 15:00
Km.80+000 05:20 15:16
Km.77+400 05:25 15:21
Salat 05:40 15:36
Çöltepe 05:51 15:47
Bismil 06:10 16:04
Seyithasan 06:21 16:15
Ambar 06:29 16:23
Ulam 06:37 16:31
Arzuoğlu 06:47 16:41
Uğur 06:55 16:49
Bozdemir 07:01 16:55
Km.11+000 07:07 17:01
Diyarbakır 07:21 17:15
 
Diyarbakır Batman Tren Saatleri
 
Diyarbakır 07:30 17:58
Km.11+000 07:46 18:14
Bozdemir 07:52 18:20
Uğur 07:58 18:26
Arzuoğlu 08:06 18:34
Ulam 08:17 18:44
Ambar 08:25 18:52
Seyithasan 08:33 19:00
Bismil 08:46 19:14
Çöltepe 09:04 19:31
Salat 09:15 19:42
Km.77+400 09:30 19:57
Km.80+000 09:35 20:02
Batman 09:50 20:17
Loading...
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.