Haberler Anahat Tren Saatleri Haberleri Denizli - Eskişehir (Pamukkale Ekspresi) Tren Saatleri 2019 Güncel
11 Haziran 2019 Salı 12:08 | Son Güncelleme: 12.07.2019 18:19
Denizli - Eskişehir (Pamukkale Ekspresi) Tren Saatleri 2019 Güncel

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019

Denizli – Eskişehir tren saatleri kaçta? Denizli’den Eskişehir'e saat kaçta tren var? Tren bileti nasıl ve ne zaman alınır? Bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz haberimiz trenhaber.com’da.

PAMUKKALE EKSPRESİ HAKKINDA:

Pamukkale Ekspresi, Denizli - Afyon - Kütahya -  Eskişehir arasında her gün işler. Eskişehir'den İstanbul (Pendik)'a YHT lerle, Dinar'dan Isparta ve Burdur'a otobüsle bağlantı vardır. Denizli Eskişehir tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 25 dakika sürmektedir. Pamukkale Ekspresi'nin durduğu duraklar Denizli, Goncalı Müselles, Kaklık, Bozkurt, Çardak, Dazkırı, Evciler, Sütlaç, Dinar, Karakuyu, Ekinova, Sandıklı, Kocatepe, Tınaztepe, Afyon A.Çetinkaya, Gazlıgöl, İhsaniye, Döğer, Değirmenözü, Çöğürler, Alayunt Müselles, Kütahya, Alayunt, Uluköy, Sabuncupınar, Gökçekısık, Kızılinler, Eskişehir.

Denizli Eskişehir Tren Bileti Fiyatları:

Pamukkale Ekspresi, Denizli - Eskişehir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 36.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Denizli - Eskişehir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

DENİZLİ GAR İLETİŞİM:
Çalışma Saatleri: 06.00 - 18.00 
Tel: 0 (258) 268 28 31

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:
Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK
Tel: 0 (222) 225 55 55

Bilet ve Tren Hakkında ayrıntılı bilgi almak için TCDD Denizli ve Eskişehir Gar Telefon Numaralarını çalışma saatleri içinde arayabilirsiniz.

TCDD DENİZLİ GAR TELEFON NUMARASI

0 258 268 28 31

Çalışma saatleri: 04.00-19.00

TCDD ESKİŞEHİR GAR TELEFON NUMARASI

0 422  212 40 40

Çalışma saatleri: 07.00-23.00

DENİZLİ - ESKİŞEHİR TREN SAATİ

Denizli - Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Denizli 07:50
Goncalı Müselles 08:00 08:01
Kaklık 08:35 08:36
Bozkurt 09:00 09:01
Çardak 09:08 09:09
Dazkırı 09:27 09:28
Evciler 09:40 09:41
Sütlaç 09:53 09:54
Dinar 10:12 10:13
Karakuyu 10:32 10:33
Ekinova 11:01 11:02
Sandıklı 11:19 11:20
Kocatepe 11:54 11:55
Tınaztepe 12:09 12:10
Afyon A.Çetinkaya 12:36 12:39
Gazlıgöl 13:05 13:06
İhsaniye 13:18 13:21
Döğer 13:35 13:36
Değirmenözü 13:48 13:49
Çöğürler 14:03 14:06
Alayunt Müselles 14:25 14:26
Kütahya 14:40 14:43
Alayunt 14:54 14:55
Uluköy 15:09 15:11
Sabuncupınar 15:20 15:22
Gökçekısık 15:47 15:48
Kızılinler 15:59 16:00
Eskişehir 16:14

ESKİŞEHİR - DENİZLİ TREN SAATİ

Eskişehir - Denizli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Eskişehir 10:25
Kızılinler 10:39 10:40
Gökçekısık 10:50 10:52
Sabuncupınar 11:16 11:17
Uluköy 11:27 11:28
Alayunt 11:42 11:44
Kütahya 11:59 12:02
Alayunt Müselles 12:12 12:14
Çöğürler 12:34 12:36
Değirmenözü 12:51 12:52
Döğer 13:03 13:05
İhsaniye 13:19 13:22
Gazlıgöl 13:33 13:35
Afyon A.Çetinkaya 13:57 14:01
Tınaztepe 14:32 14:33
Kocatepe 14:49 14:50
Sandıklı 15:22 15:24
Ekinova 15:41 15:42
Karakuyu 16:09 16:10
Dinar 16:27 16:28
Sütlaç 16:46 16:47
Evciler 17:00 17:01
Dazkırı 17:13 17:14
Çardak 17:32 17:33
Bozkurt 17:40 17:41
Kaklık 17:57 17:58
Goncalı 18:28 18:38
Denizli 18:51

İNTERNETTEN TREN BİLETİ NASIL ALINIR?

DENİZLİ İZMİR TREN SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

banner117

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.