Haberler Anahat Tren Saatleri Haberleri Kayseri Adana Tren Saatleri 2017 Güncel
30 Ocak 2017 Pazartesi 12:27 | Son Güncelleme: 30.01.2017 13:30
Kayseri Adana Tren Saatleri 2017 Güncel

Kayseri - Adana tren saatleri kaçta? Kayseri'den Adana'ya trenle nasıl giderim? Tren biletini nasıl alırımı? Tren bileti ne kadar? tüm bu soruların cevabı haberimizde.

Kayseri-Adana arasında Erciyes ekspresi seferlerini hergün gerçekleştirmektedir. Kayseri'den 05.15 kalkan tren 11.06'da Adana'ya varmaktadır.

Adana'dan 17.20 hareket eden tren ise Kayseri'ye 23.28'de varmaktadır.


Kayseri-Adana arası tren ile seyahat süresi yaklaşık 6 saattir.
 

 

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ERCİYES EKSPRESİ KAYSERİ: 05:15 ADANA: 11:06 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ADANA: 17:20 KAYSERİ: 23:28
 
Kayseri > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kayseri  05:15
Boğazköprü  05:36  05:38
İncesu  05:54  05:55
Yeşilhisar  06:24  06:26
Hüyük  07:00  07:01
Niğde  07:27  07:28
Bor  07:41  07:42
Kemerhisar  07:51  07:52
Bereket  07:59  08:00
Karalar  08:20  08:21
Km.236+620  08:38  08:39
Ulukışla  08:41  08:45
Gümüş  08:57  08:58
Çiftehan  09:12  09:16
Pozantı  09:31  09:33
Belemedik  09:43  09:44
Hacıkırı  09:57  09:58
Karaisalıbucağı  10:08  10:09
Kelebek  10:15  10:16
Durak  10:23  10:24
Km. 345+500  10:39  10:40
Yenice  10:41  10:43
Şehitlik  10:56  10:57
Şakirpaşa  11:01  11:02
Adana  11:06
Adana > Kayseri Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana  17:20
Şakirpaşa  17:24  17:25
Şehitlik  17:30  17:31
Yenice  17:48  17:52
Durak  18:07  18:08
Kelebek  18:17  18:18
Karaisalıbucağı  18:26  18:27
Hacıkırı  18:39  18:40
Belemedik  18:54  18:55
Pozantı  19:05  19:07
Çiftehan  19:23  19:25
Gümüş  19:43  19:44
Ulukışla  19:59  20:01
Karalar  20:21  20:22
Bereket  20:40  20:41
Kemerhisar  20:48  20:49
Bor  20:58  20:59
Niğde  21:13  21:15
Hüyük  21:40  21:41
Araplı  21:55  21:56
Yeşilhisar  22:17  22:18
İncesu  22:47  22:48
Boğazköprü  23:05  23:07
Kayseri  23:28

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.