Haberler Bölgesel Tren Saatleri Haberleri Adapazarı - İstanbul (Pendik) Ada Ekspresi Tren Saatleri 2019
01 Mayıs 2019 Çarşamba 00:26 | Son Güncelleme: 09.06.2019 01:08
Adapazarı - İstanbul (Pendik) Ada Ekspresi Tren Saatleri 2019

TCDD hatlarında TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından işletilen Ada Ekspresi Adapazarı ile İstanbul arasında hergün sefer yapmaktadır.  Ada Ekspresinin güzergahında buluna Gar ve İstasyonlar Adapazarı Gar, Mithatpaşa, Arifiye, Sapanca, Büyükderbent, Köseköy, İzmit YHT, Derince YHT, Yarımca YHT, Hereke YTH, Gebze, Çayırova, Tuzla, Tersane, İstanbul (Pendik)'tir.

Adapazarı-İstanbul tren saatleri, Adapazarı-Pendik tren saatleri, Mithatpaşa-Pendik tren saatleri, İzmit-İstanbul tren saatleri, İzmit-Pendik tren saatleri, Sapanca-Pendik tren saatleri, Büyükderbent-Pendik tren saatleri, Köseköy-Pendik tren saatleri, Hereke-Pendik tren saatlerini belirli periyotlarda güncelenen trenhaber.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Adapazarı- İstanbul(Pendik) Tren Bilet Fiyatları

İstanbul (Pendik)-Adapazarı güzergahı için bilet fiyatı Pulman yani koltuk ücreti 17.5 TL'dir. (2019 yılı Mayıs ayı itibari ile resmi internet sitelerindeki fiyat)

  • Pulman koltuk: 17.5 TL/kişi
Adapazarı - Pendik Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

12601 12603 12605 12607
Adapazarı 05:55 09:00 15:00 17:55
Mithatpaşa 06:02 09:07 15:07 18:03
Arifiye 06:11 09:16 15:16 18:15
Sapanca 06:18 09:23 15:23 18:22
İzmit YHT 06:40 09:45 15:45 18:45
Derince YHT 06:46 09:51 15:51 18:51
Yarımca YHT 06:54 09:59 15:59 18:59
Hereke YHT 07:01 10:06 16:06 19:06
Gebze 07:15 10:20 16:20 19:20
İstanbul (Pendik) 07:37 10:36 16:41 19:40

Pendik - Adapazarı Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

12602 12604 12606 12608
İstanbul (Pendik) 08:15 12:25 17:30 20:50
Gebze 08:33 12:43 17:55 21:08
Hereke YHT 08:48 12:58 18:10 21:23
Yarımca YHT 08:55 13:05 18:17 21:30
Derince YHT 09:03 13:13 18:25 21:38
İzmit YHT 09:10 13:20 18:32 21:45
Sapanca 09:31 13:41 18:53 22:06
Arifiye 09:38 13:48 19:00 22:13
Mithatpaşa 09:48 13:58 19:10 22:23
Adapazarı 09:54 14:04 19:16 22:29

GİŞE VE DANIŞMA TELEFON NUMARALARI

ADAPAZARI GAR:
0264 277 37 00

ARİFİYE GAR:
0 264 229 44 23

SAPANCA GAR:
0 264 582 01 00

İZMİT GAR:
0 262 321 10 39

GEBZE GAR:
0 262 655 78 51

PENDİK GAR:
0 216 354 01 30

AKLINIZDA BULUNSUN!!!

İstanbul'dan Ankara-Eskişehir yada Konya istikametine giden Yüksek Hızlı Trenlerden Arifiye duruşu olanlara binildiği takdirde Arifiye'den Ada Ekspresi ile Adapazarı'na daha kısa sürede gidebilirsiniz.

İstanbul'da Banliyö hattı seferlerinin başlamasından sonra Ada Ekspresi İle Adapazarı istikametinden Pendik Gar'a gelmeniz haline buradan Banliyö trenlerine aktarma yapmak suretiyle Söğütlüçeşme, Ayrılıçeşmesi, Sirkeci, Bakırköy ve Halkalı istasyonlarına daha kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ada Ekspresi ile ilgili yaşadıklarınızı ve trenler ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi sayfanın altında yer alan yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

banner117

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.