Haberler Bölgesel Tren Saatleri Haberleri İzmir Bandırma Tren Saatleri 2017 GÜNCEL
İzmir Bandırma Tren Saatleri 2017 GÜNCEL

İzmir - Bandırma tren saatleri kaçta? İzmir'den Bandırma'ya trenle nasıl giderim? Tren biletini nasıl alırımı? Tren bileti ne kadar? tüm bu soruların cevabı haberimizde.

İzmir-Bandırma arasında 6 Eylül ekspresi seferlerini hergün gerçekleştirmektedir. İzmir'den 10.55 kalkan tren 18.20'da Bandırma'ya varmaktadır.

Bandırma'dan 14.30 hareket eden tren ise İzmir'e 21.25'de varmaktadır.

İzmir Bandırma arası tren ile seyahat süresi yaklaşık 7 saattir.

Bilet ve Tren Hakkında Bilgi hakkında ayrıntılı bilgi almak için TCDD İzmir ve Bandırma Gar Telefon Numaraları:

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA:
(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)


Tren Adı Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
6 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 10:55 Bandırma:    18:20 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar (Hergün)
Bandırma: 14:30 İzmir Basmane: 21:25
 
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane) 10:55
Çiğli 11:25 11:26
Menemen 11:40 11:44
Emiralem 11:52 11:53
Ayvacık 12:01 12:03
Muradiye 12:15 12:17
Horozköy 12:24 12:25
Manisa 12:29 12:39
Karaağaçlı 12:49 12:50
Saruhanlı 12:57 12:59
Hacırahmanlı 13:03 13:04
İshakçelebi 13:07 13:08
Kayışlar 13:20 13:21
Kapaklı 13:26 13:27
Akhisar 13:37 13:40
Sünnetçiler 13:51 13:52
Çobanhasan 13:57 13:58
Bakır 14:03 14:04
Kırkağaç 14:14 14:16
Soma 14:28 14:30
Savaştepe 14:58 15:00
Çalıköy 15:09 15:10
Soğucak 15:27 15:29
Çukurhüseyin 15:46 15:47
Balıkesir 16:09 16:29
Yeniköy 16:52 16:54
Susurluk 17:19 17:20
Aksakal 17:46 17:47
Sığırcı 18:01 18:02
Kuşcenneti 18:11 18:12
Bandırma Gar 18:17 18:18
Bandırma Şehir 18:20
 
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir 14:30
Bandırma Gar 14:32 14:33
Sığırcı 14:50 14:51
Aksakal 15:06 15:07
Susurluk 15:34 15:36
Yeniköy 16:03 16:05
Balıkesir 16:28 16:31
Balıkesir (Gökköy) 16:44 16:45
Çukurhüseyin 16:54 16:55
Soğucak 17:13 17:14
Çalıköy 17:30 17:31
Savaştepe 17:39 17:40
Soma 18:05 18:07
Kırkağaç 18:19 18:20
Bakır 18:30 18:32
Çobanhasan 18:37 18:38
Sünnetçiler 18:42 18:43
Akhisar 18:54 18:58
Kapaklı 19:08 19:09
Kayışlar 19:14 19:15
İshakçelebi 19:27 19:28
Hacırahmanlı 19:31 19:32
Saruhanlı 19:36 19:38
Karaağaçlı 19:45 19:46
Manisa 19:55 19:58
Horozköy 20:03 20:04
Muradiye 20:10 20:11
Ayvacık 20:23 20:25
Emiralem 20:33 20:35
Menemen 20:42 20:44
Çiğli 20:59 21:00
İzmir (Basmane) 21:26
banner123

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hasan kaya 2017-11-27 20:19:58

Pembe günü bandırma ya iki 2⃣ kompartımında gittim klima ve kapı arızalı idi pazartesi günü. İzmir e geri döndüm yine aynı vagomnabindim klima yine arızalı idi görevli arkadaşlar özverili ve samimi ler fakat bu arıza niçin giderilmez anlamış değilim, teşekkürler

Avatar
Hasan kaya 2017-11-27 20:20:13

Pembe günü bandırma ya iki 2⃣ kompartımında gittim klima ve kapı arızalı idi pazartesi günü. İzmir e geri döndüm yine aynı vagomnabindim klima yine arızalı idi görevli arkadaşlar özverili ve samimi ler fakat bu arıza niçin giderilmez anlamış değilim, teşekkürler

Avatar
Hasan kaya İzmir enhelli 2017-11-27 20:20:33

Pembe günü bandırma ya iki 2⃣ kompartımında gittim klima ve kapı arızalı idi pazartesi günü. İzmir e geri döndüm yine aynı vagomnabindim klima yine arızalı idi görevli arkadaşlar özverili ve samimi ler fakat bu arıza niçin giderilmez anlamış değilim, teşekkürler

Avatar
Hasan kaya İzmir enhelli 2017-11-27 20:20:51

Pembe günü bandırma ya iki 2⃣ kompartımında gittim klima ve kapı arızalı idi pazartesi günü. İzmir e geri döndüm yine aynı vagomnabindim klima yine arızalı idi görevli arkadaşlar özverili ve samimi ler fakat bu arıza niçin giderilmez anlamış değilim, teşekkürler

Avatar
neyir alkuş 2017-12-23 19:46:56

sizin saatlere göre hareket etsek yayan gideriz güncelleme hakgetire. menemen den 14.45 sizin saatlaer kaçı gösteriyor. şunu bi güncelleyin be kardeşim

Avatar
Ümit 2018-01-05 21:04:41

Hani hızlı tren geliyordu 2017 de?Sekiz saat git de git.Nedir bu rezillik

Avatar
Tuğba 2018-07-13 20:15:30

Menemende insem Bergama ya minübüs bulabilir miyim o saatte(22:00)?