Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi

Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi ile ilgili en son haberleri, son dakika Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi haber ve gelişmelerini Trenhaber.com’un Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi haberleri sayfasından takip edebilirsiniz. Bugün Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi Haberleri

ARUS Yerli ve Milli Üretimi Başardı

ARUS Yerli ve Milli Üretimi Başardı

ARUS, yerli ve milli marka ürün hedefi doğrultusunda ülkemizde ilk defa Bursa İpekböceği ve İstanbul marka tramvayı, Bursa Green City LRT, Kayseri Talas marka tramvayı, Kocaeli ve Samsun Panorama tramvayı, Malatya TCV trambüsü gibi toplam 212 adet milli marka raylı ulaşım araçlarını üretti.
07 Ağustos 2018, 15:22
ARUS'tan Avusturya'ya İş Birliği Ziyareti

ARUS'tan Avusturya'ya İş Birliği Ziyareti

Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi heyeti Avusturya'ya iş birliği ziyareti gerçekleştirdi.
29 Haziran 2018, 14:24
Demiryolları Altın Çağını Yaşıyor

Demiryolları Altın Çağını Yaşıyor

Yerli ve milli üretim seferberliği kapsamında TCDD ve Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi (ARUS) iş birliğiyle “Yerlileştirmeye Yönelik İş Birliği Günü” gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın demiryollarına bugüne kadar 60 milyar liranın üzerinde yatırım yapıldığını ve demiryollarının adeta altın çağını yaşadığını vurguladı.
21 Temmuz 2017, 01:47