mehmet ektaş

Mehmet Ektaş ile ilgili en son haberleri, son dakika Mehmet Ektaş haber ve gelişmelerini Trenhaber.com’un Mehmet Ektaş haberleri sayfasından takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Ektaş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Mehmet Ektaş Haberleri

TCDD'de Köprü ve menfez bakımı yapılmıyor iddiası

TCDD'de Köprü ve menfez bakımı yapılmıyor iddiası

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, 8 Temmuz 2018’de, yedisi çocuk 25 kişinin hayatını kaybettiği tren kazasında görülen davada, acil bakım yapılması gerekli çok sayıda köprü ve menfezin TCDD Genel Müdürlüğü'ne bildirilmiş olmasına rağmen hiçbirine bakım yapılmadığı iddia edildi.
11 Eylül 2019, 21:11
TÜLOMSAŞ Taşınsın Talebi!

TÜLOMSAŞ Taşınsın Talebi!

TÜLOMSAŞ’ın Organize Sanayi Bölgesine taşınarak hem demiryolu kümelenmesine katkı sağlanabileceğini hem de boşalan arazi sayesinde şehir trafiğine çözüm üretilebileceğini söyleyen İYİ Parti İl Başkanı Ektaş, TÜLOMSAŞ arazisinin Eskişehir halkının yararına kullanılabileceğini belirtti.
19 Temmuz 2019, 14:33
Kırıkkale İdare Mahkemesinden 2. Turne Tazminatı Kararı!

Kırıkkale İdare Mahkemesinden 2. Turne Tazminatı Kararı!

TCDD 22 Yol Bakım Onarım Müdürü Muharrem Özkartal turne tazminatı konusunda verdiği hukuk mücadelesini kazandı. Geçtiğimiz günlerde 13 Yol Bakım Onarım Müdürü Mesut Kuşçu'dan sonra alınan ikinci turne tazminatı kararı.
03 Şubat 2017, 16:13