Haberler TCDD İhale Haberleri Hurda Ahşap Travers Satış İhalesi
11 Aralık 2018 Salı 10:22 | Son Güncelleme: 11.12.2018 15:43
Hurda Ahşap Travers Satış İhalesi
Hurda Ahşap Travers Satış İhalesi

TCDD Malatya 5. Bölge Müdürlüğü 420 ton hurda ahşap travers kapalı zarf usulü ile satışı için ihaleye çıkıyor. İhale 26 Aralık 2018 tarihinde saat 14.00'da gerçekleştirilecek.

İhale İlanı:

TCDD 5 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ
MAL VE HİZMET ALIM İHALE KOMİSYONU
MALATYA

5.BÖLGE 1-SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ HURDA SAHASINDA TAKRİBİ 270TON HURDA AHŞAP TRAVERSİN 2- 56. DEMİRYOLU BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ VAN GAR SAHASINDA BULUNAN 150 TON CİVARINDA HURDA AHŞAP TRAVERSİN KAPALI ZARF USULÜ İLE SATIŞI YAPILACAKTIR.

Bölgemiz 1-Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü Hurda Sahasında takribi 270Ton hurda ahşap traversin 2- 56. Demiryolu Bakım Müdürlüğü Van Gar sahasında bulunan 150 Ton Civarında hurda ahşap traversin tüm emniyet tedbirleri yüklenici tarafından sağlanmak suretiyle, üzerindeki Metal bağlantı malzemelerin sökülerek Kuruma (TCDD’ye)Teslim edilmesi ve yükleme nakliye ve her türlü masrafların, Yükleniciye ait olmak üzere (Teknik şartnamesine göre) TCDD Alım–Satım ihale yönetmeliğinin 13-I maddesi gereğince kapalı zarf (gerektiğinde açık artırma ve pazarlık yapma üzere) yöntemiyle 3. şahıslara 26/12/2018 tarihinde saat:14.00 de ihale edilecektir.

1-) İhaleye iştirak edecek isteklilerin teklif edilen bedelin % 10 oranında geçici teminatlarını Bölgemiz Muhasebe ve Finansman Servis Müdürlüğü veznesine yatıracaklar, karşılığında alacakları makbuzu ve aşağıda istenilen belgeleri tam ve eksiksiz olarak tamamlayıp, kapalı teklif mektupları ile birlikte Bölgemiz Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyon Bürosuna 26/12/2018 saat 14:00 kadar teslim etmiş olacaklardır. Bu saatten sonra gelecek teklif mektupları kabul edilmeyeceği gibi, postada gecikmiş teklif mektupları da dikkate alınmayacaktır.

2-) kısmi teklif verilecektir.(İhale İki Kısımdan İbarettir.)
3-) İhaleye iştirak edecek istekliler ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup, KDV dahil 100,00.-TL bedel ile Mali İşler Müdürlüğü veznesinden temin edebileceklerdir.
4-) İhaleye iştirak edeceklerden istenilen belgeler:
a-) Kimlik Belgesi
b-) İkametgâh Belgesi
c-) Ticaret ve sanayi odası veya Meslek odası belgesi
d-) İmza Sirküleri
e-) Şartname alındığına dair makbuzun aslı veya fotokopisi.
Kuruluşumuz 2886 sayılı Kanuna tabi olmayıp, ihaleyi yapıp yapmamakla, dilediğine vermekte serbesttir.Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.