Haberler İhale Haberleri TCDD 150 Adet Yolcu Vagonun Bakım ve Onarım İhalesi
TCDD 150 Adet Yolcu Vagonun Bakım ve Onarım İhalesi

TCDD parkında mevcut 150 adet klimalı yolcu vagonunun değişmesi gereken malzemeler dahil periyodik bakım-onarımı ile soğutma sisteminde meydana gelen arızaların onarımına ait hizmet işi satın alınacak. 

İŞTE İHALENİN AYRINTILARI

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                     :  2016/146983

1 - İdarenin:
a) Adresi                                             :  TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü
b) Telefon ve Faks Numarası              :  0 312 309 05 15/4419 - 4149 / 0 312 311 53 05
c) Elektronik Posta Adresi                  :  malzeme@tcdd.gov.tr


1 - İhale konusu malın adı ve miktarı  :  150 adet Klimalı Yolcu Vagonunun değişmesi gereken malzemeler dahil periyodik bakım-Onarımı ile soğutma sisteminde meydana gelen arızaların onarımına ait hizmet işi

2 - Yukarıda belirtilen alımımız Yerli ve Yabancı İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

3 - Tekliflerin TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığına 31/05/2016 günü saat 14.30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

4 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Cer Sipariş Şube Müdürlüğünde görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden KDV dâhil 200,-TL bedelle temin edilebilir.

5 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

6 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Yasalara tabi değildir.
 

banner116

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.