Haberler İhale Haberleri TCDD İZMİR 3. Bölge Müdürlüğü Ray Kaynağı ve Yerinde İzole Ray Yapılması İhalesi
TCDD İZMİR 3. Bölge Müdürlüğü Ray Kaynağı ve Yerinde İzole Ray Yapılması İhalesi

TCDD 3. Bölge Müdürlüğü Manisa (Hariç) - Balıkesir - Bandırma Hat Kesimine Ait Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Sistemlerinin Kurulması Projesi Kapsamında İstasyon Yollarında ve Makaslarında Ray Kaynağı ve Yerinde İzole Ray Yapılması İkmali Hizmeti Alımı İş İhale edilecektir. 


İŞTE İHALE AYRINTILARI

TCDD İşletmesi İzmir 3. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                  :  2016/127605
İdarenin:
a) Adresi                                          :  TCDD İşletmesi 3. Bölge Müdürlüğü Atatürk Caddesi Binbaşı Fazıl Bey Meydanı No: 121/A 35220 ALSANCAK/İZMİR
b) Telefon ve Faks Numarası           :  0 232 464 31 31/4108 - 0 232 464 77 98
c) Elektronik Posta Adresi               :  3bolgeihalekomisyonu@tcdd.gov.tr
d) İhale Dokümanlarının

   Görülebileceği İnternet Adresi      :  www.malzeme.tcdd.gov.tr

1 - İhale Konusu Hizmetin Adı ve Miktarı: TCDD 3. Bölge Müdürlüğü Manisa (Hariç) - Balıkesir - Bandırma Hat Kesimine Ait Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Sistemlerinin Kurulması Projesi Kapsamında İstasyon Yollarında ve Makaslarında Ray Kaynağı ve Yerinde İzole Ray Yapılması İkmali Hizmeti Alımı İşi.

2 - Yukarıda belirtilen alımımız YERLİ İSTEKLİLERDEN TEKLİF ALINMAK SURETİYLE Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

3 - Tekliflerin TCDD İşletmesi 3. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığına 09.05.2016 Tarihi Pazartesi Günü Saat 15.00’e kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

4 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 3. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu bürosunda görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 3. Bölge Müdürlüğü veznesinden KDV Dahil 100,00,- TL. Bedelle temin edilebilir.

5 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

6 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Yasalara tabi değildir.
 

banner89

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.