Haberler TCDD Taşımacılık İhale Haberleri Schlıeren tekerlek takımı bakım-onarımı işleri yapılacaktır
29 Temmuz 2019 Pazartesi 20:02 | Son Güncelleme: 30.07.2019 01:25
Schlıeren tekerlek takımı bakım-onarımı işleri yapılacaktır
Schlıeren tekerlek takımı bakım-onarımı işleri yapılacaktır

TCDD TAŞIMACILIK A.Ş. İHALE İLANI

AÇIK İHALE(3/g) USULÜ İLE İHALE EDİLEN ANKARA DEMİRYOL FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜNE “90 ADET SCHLIEREN TEKERLEK TAKIMI BAKIM-ONARIMININ TTŞ 122 NOLU TEKNİK ŞARTNAMEYE GÖRE YAPTIRILMASI İŞİ ( 50 ADET BUAT VE RULMANI SÖKÜLMÜŞ VE 40 ADET BUAT VE RULMANI SÖKÜLMEMİŞ)” (YERLİ İSTEKLİLER İÇİN HİZMET ALIMI)

İhale Kayıt No: 2019/355195

 1. İdarenin:
 • Adresi: TCDD Taşımacılık A.Ş. Ankara Demiryol Fabrikası Müdürlüğü İstanbul Yolu 8. Km (TMO Arkası) Behiçbey Yenimahalle / ANKARA
 • Telefon ve Faks Numarası : (0 312) 211 10 41 (78306) – (0 312) 211 06 96
 • İhale dokümanının görülebileceği internet adresi: www.tcddtasimacilik.gov.tr/ihaleler
 • İhale konusu malın adı ve miktarı:

“90 ADET SCHLIEREN TEKERLEK TAKIMI BAKIM-ONARIMININ TTŞ 122 NOLU TEKNİK ŞARTNAMEYE GÖRE YAPTIRILMASI İŞİ (50 ADET BUAT VE RULMANI SÖKÜLMÜŞ VE 40 ADET BUAT VE RULMANI SÖKÜLMEMİŞ)”
Adı geçen iş TTŞ 122 Nolu Teknik Şartname ve ihale dokümanına göre temin edilecektir.

 1. Yukarıda belirtilen alımımız Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle 3/g Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.
 2. İhale konusu tekerlek takımları TCDD Taşımacılık işyerinde yükleniciye teslim edilecek ve yükleniciden TCDD Taşımacılık işyerinde teslim alınacaktır. (Diğer hususlar ihale dokümanı eki Teknik Şartnamede belirtilmiştir.)
 3. İhale 06/08/2019 günü saat 14.00’da TCDD Taşımacılık A.Ş. Ankara Demiryol Fabrikası Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Toplantı salonunda yapılacaktır.
 4. Tekliflerin TCDD Taşımacılık A.Ş. Ankara Demiryol Fabrikası Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığına 06/08/2019 günü saat 14.00’a kadar verilmiş veya ulaştırılmış olması şarttır.
 5. Teknik Şartname 3.1 Maddesi gereği istekli bu şartnamenin tüm maddelerini karşılayarak bunu tekliflerinde belirtecektir. (TTŞ 122 nolu teknik şartnamelerin bütün maddelerine tek tek, teknik şartnamelerde kullanılan sıra numaraları belirtilmek kaydıyla, açık/kesin, eksiksiz ve Türkçe cevap verilecektir.)
 6. İstekli tarafından teklif edilen bedelin %25’undan az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ait tek sözleşmeye ilişkin iş deneyimini gösteren belgelerin sunulması gerekir.
 7. İstekli firmalar en az 3 (üç) Teknisyen/Tekniker çalıştıracağına dair taahhütnameyi tekliflerinde sunacaklardır. Çalışanlar manyetik ve ultrasonik testler için en az Level 1 seviyesine sahip olacak olup yeterlilik belgelerini istekli teklifinde sunacaktır.
 8. İstekli firma ilgili tesislere, yeterli makine parkına ve Bakım Temini Fonksiyonu Sertifikası belgesine sahip olacak ve tekliflerinde bu belgeleri sunacaktır.
 9. İstekliler Bakım Temini Fonksiyonu Sertifikası Kapsamı dahilinde ( Maintenance Functions Certificates) sahip oldukları belgeyi teklifine ekleyecektir.
 10. Bakım Temini belgesinin ERADIS’in web sitesinde ve bakımdan sorumlu kuruluşun isminin (ECM belgesi sahibi) DDGM web sitesinde yayınlanmış olması gerekmektedir. AUDIT raporu ihale dökümanlarında verilecektir.
 11. İhale dokümanı TCDD Taşımacılık A.Ş. Ankara Demiryol Fabrikası Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu bürosunda görülebilir.
 12. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup Ziraat Bankası A.Ş. Ankara Kamu Kurumsal Şube TR90 0001 0017 4579 1166 2450 37 No’ lu hesaba yatırılacak KDV dahil 200,00 TL doküman bedeline ait makbuz karşılığından Fabrika Mali İşler Müdürlüğü’nden ilgili doküman temin edilebilir.
 13. Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.
 14. Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.


Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.