Haberler Bölgesel Tren Saatleri Haberleri İzmir Soma Tren Saatleri 2017 Güncel
01 Şubat 2017 Çarşamba 13:18 | Son Güncelleme: 13.12.2017 16:01
İzmir Soma Tren Saatleri 2017 Güncel
İzmir Soma Tren Saatleri 2017 Güncel

İzmir - Soma tren saatleri kaçta? İzmir'den Soma'ya trenle nasıl giderim? Tren biletini nasıl alırımı? Tren bileti ne kadar? tüm bu soruların cevabı haberimizde.

İzmir - Soma arasında 17 Eylül ekspresi seferlerini hergün gerçekleştirmektedir. İzmir'den 06.50 kalkan tren 10.23'de Soma'ya varmaktadır.

Soma'dan 16.15 hareket eden tren ise İzmir'e 19.48'de varmaktadır.

İzmir-Soma arası tren ile seyahat süresi yaklaşık 3 saat 30 dakikadır.

Bilet ve Tren Hakkında Bilgi hakkında ayrıntılı bilgi almak için TCDD İzmir ve Soma Gar Telefon Numaraları:

İZMİR (BASMANE):

0 232 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
0 232 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

SOMA:
0 236 613 21 47 - (05.30 - 21.00)

 
Tren Adı Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ Basmane: 06:50 Soma:    10:23 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar (Her gün)
Soma: 16:15 Basmane: 19:48
 
İzmir > Soma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane) 06:50
Çiğli 07:20 07:21
Menemen 07:35 07:38
Emiralem 07:46 07:47
Ayvacık 07:55 07:57
Muradiye 08:09 08:12
Horozköy 08:19 08:20
Manisa 08:24 08:35
Karaağaçlı 08:46 08:47
Saruhanlı 08:55 09:13
Hacırahmanlı 09:17 09:18
İshakçelebi 09:21 09:22
Kayışlar 09:34 09:35
Kapaklı 09:40 09:42
Akhisar 09:52 09:55
Sünnetçiler 10:06 10:07
Çobanhasan 10:12 10:13
Bakır 10:18 10:19
Kırkağaç 10:29 10:31
Soma 10:43
 
Soma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Soma 16:15
Kırkağaç 16:27 16:28
Bakır 16:38 16:40
Çobanhasan 16:45 16:46
Sünnetçiler 16:50 16:51
Akhisar 17:02 17:06
Kapaklı 17:16 17:17
Kayışlar 17:22 17:23
İshakçelebi 17:35 17:36
Hacırahmanlı 17:39 17:40
Saruhanlı 17:44 17:46
Karaağaçlı 17:53 17:54
Manisa 18:03 18:06
Horozköy 18:11 18:12
Muradiye 18:18 18:19
Ayvacık 18:31 18:33
Emiralem 18:41 18:43
Menemen 18:50 18:52
Çiğli 19:07 19:08
İzmir (Basmane) 19:34
 

İNTERNETTEN TREN BİLETİ NASIL ALINIR?



Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Batuhan 2017-06-20 18:39:15

bu seferleri yapan tren eski tip kırmızı tren mi?
ve sefer sayısı arttirlmasi gerekmiyor mu?